Dansk Kennel Klub - Hillerød

Dato:20.09.2014
Race: Labrador Retriever
Dommer: Jessie Borregaard Madsen

Udskriv siden

Katalognr Regnr. Navn Køn Ejer jf. kataloget RESULTAT  
2469 DK08117/2013 Lysgaard's Don Pérignon H Camilla Larsen VG.JK Plac.3  
2470 DK16457/2013 Sostack's Louis H Majken Walbom Exc.JK Plac.1 CK 2.BHK CERT  
2471 DK09662/2013 Alvin H Maiken Veis G.JK  
2472 DK08801/2014 Tylah Grandma's Brandy H Ole Kristiansen Exc.JK Plac.2 CK  
2473 DK04328/2013 Akeela`s Rune Klan, Carlo H Thomas Skjoldager Larsen VG.JK  
2474 DK20019/2013 Palcon's Little Hobie H Connie Svane Petersen VG.JK Plac.4  
2475 DK20001/2012 Lab Heartbreaker's Sailor H Susanne Hemmingsen Exc.MK Plac.1 CK  
2476 DK08118/2013 Lysgaard's D'Artagnan H Malene Have Exc.MK Plac.2  
2478 DK08771/2011 Musmann Costa Caspian H Birthe Vajland Ravn Exc.ÅK Plac.2 CK  
2479 DK11114/2007 Knagsteds Claudi H Lars Svendsen S.ÅK  
2480 DK08021/2012 Exquisito's Icono H Irene Juel-Brockdorff, Steen Wittrock Exc.ÅK Plac.1 CK 4.BHK R.CERT R.CACIB  
2481 DK02366/2012 Clairstone Hamilton H Rudi Hansen VG.ÅK Plac.4  
2482 DK06826/2011 Angelinagaarden's Elo H Susanne Hankel G.ÅK  
2483 DK15235/2009 Kanda H Hans-Christian Matthiesen Exc.ÅK Plac.3  
2484 DK04754/2010 Von Hausman's Super Bowler H Birgitte Jørgensen Exc.BK Plac.1  
2485 DK16179/2010 Beefighter's Harry Potter H Klaus Jensen, Gitte Roed Exc.BK Plac.3  
2486 DK11152/2013 Robust Brown Zermatt H Susanne Hemmingsen Exc.BK Plac.2  
2487 DK01402/2012 Lab Treasure's Oh What A New Year H Line Olsen, Martin Jørgensen Exc.BK Plac.4  
2488 DK10958/2009 Exquisito's Hombre De Mundo H Teresa Fernandez Exc.CHK Plac.1 CK 1.BHK CACIB BIM  
2489 DK02503/2007 Lab Lodur's Tristan H Karsten Andersen, Mette Ljungstrøm Exc.CHK Plac.2  
2490 16314/2006 Coco Loco's Mardi Gras H Anne-Dorthe Brøsen Exc.VTK Plac.2  
2491 08741/2006 Follies Traveller H Bolette Heering Exc.VTK Plac.1 CK 3.BHK  
2493 DK12439/2013 Clairstone Noce Di Cocco T Tina Østergaard Exc.JK Plac.1 CK  
2494 DK09664/2013 Adea T Maiken Veis Exc.JK Plac.3  
2495 DK09666/2013 Alma T Maiken Veis Exc.JK Plac.2  
2496 DK12441/2013 Clairstone Cannella T Tina Østergaard, Majbritt Skov Treschow Exc.JK Plac.4  
2497 DK11018/2013 BoZinku Zoya T Kurt Bonnez Exc.MK Plac.4  
2498 DK07173/2013 Tylah Zara's Whisper T Henrik Johansen, Lene Johansen Exc.MK Plac.1 CK 4.BTK CERT  
2499 DK11326/2013 Del Helvet Can Dancing Star T Marianne Wadt Exc.MK  
2500 DK19131/2012 Melicmark Pash Smash T Brit Torp Exc.MK  
2501 DK00381/2013 Lab Eminente's Bright Star T Dorthe Jacobsen, Mogens Jacobsen Exc.MK Plac.3 CK  
2502 DK19130/2012 Melicmark Pash Mina T Dorthe Jacobsen, Mogens Jacobsen Exc.MK Plac.2 CK  
2503 DK08787/2007 Brown Hunt's Trailblazer T Anita Bendix Jensen Exc.ÅK  
2504 DK07156/2010 Drachmanns Minde Dee Dee T Steen Skaarup VG.ÅK  
2505 DK15241/2010 Drumbeat Jazz T Jens Ingemansen Exc.ÅK Plac.4  
2506 DK02633/2011 Vanilla Creek's French Connection T Laila Bonde Exc.ÅK Plac.3  
2507 DK16688/2011 Melicmark Madi Go T Jette Jensen Exc.ÅK  
2508 DK02347/2013 Vala Okeanas Elite T Mia Bjørnskov Juhl Exc.ÅK  
2509 DK03000/2008 Halfdan's Juniper Green T Lars Høgsted Thomsen, Charlotte Tangemann Exc.ÅK  
2510 DK01648/2010 Posters High Fashion T Kurt Bonnez Exc.ÅK Plac.1 CK 2.BTK CACIB  
2511 DK08027/2012 Exquisito's Inocente T Karen-Marie Stubager Exc.ÅK Plac.2 CK  
2512 DK06673/2009 Fjóla T Maria Hansen Exc.ÅK  
2513 DK20008/2012 Lab Heartbreaker's Summer Holiday T Michael Hansen VG.ÅK  
2514 DK08025/2012 Exquisito's Inolvidable T Teresa Fernandez Exc.CHK Plac.2 CK  
2515 DK12912/2007 Aavendingen's Asta T Frank Schiermacher Exc.ÅK  
2516 DK12495/2008 Clairstone Victoria Falls T Majbritt Skov Treschow Exc.ÅK  
2517 DK08309/2012 Musmann Drea Duchess T Grethe Andersen Exc.BK Plac.1 CK  
2518 DK08766/2011 Musmann Chilli Cherri T Bengt Rommelhoff Exc.BK Plac.3  
2519 DK12204/2012 Her Majesty Down The Hill T Iben Sara Pedersen, Henning Pedersen, Danny Randers Christensen Exc.BK Plac.4  
2520 DK08023/2012 Exquisito's Irresistible T Line Olsen, Martin Jørgensen Exc.BK Plac.2 CK  
2521 DK01802/2012 Angelinagaarden's Gunilla T Olaf W. Asmussen VG.BK  
2522 DK18892/2009 Lab Eminente's Aurora T Kim Hedegaard, Ulla Wortmann Exc.CHK Plac.1 CK 3.BTK R.CACIB  
2523 09623/2004 Brown Hunt's Pathfinder T Anita Bendix Jensen Exc.VTK Plac.2 CK R.CERT  
2524 11449/2003 Exquisito's Carmencita T Teresa Fernandez Exc.VTK Plac.1 CK 1.BTK BIK BIR